iCT nerezové radiátory
Štandardná výroba
Do štandardnej výroby patria dizajny zahrnuté v našom katalógu, v uvedených materiáloch a rozmeroch. Jednoducho povedané ide o radiátory, ku ktorý máme spracovanú technickú dokumentáciu a nie sú potrebné ďalšie prípravne práce.

Konštrukcia a materiál
Radiátory sú vyrábané v zmysle EN 442-1. Štandardne sú vyrábané z austenitickej chrómniklovej ocele 1.4301 (AISI 304), pokiaľ nie je dohodnutý iný materiál pri objednaní. Radiátory sú zvárané s použitím prídavného materiálu z austenitickej chrómnikelmolybdénovej ocele pre zvýšenie odolnosti radiátorov v oblasti zvarov. Každý radiátor prejde kontrolou a skúškou tesnosti. Štandardné pripojenie je G 1/2”. Radiátory sú vybavené závesnými konzolami pre uchytenie na stenu alebo v prípade radiátorov určených k umiesteniu na podlahu, ktoré sú vybavené kotviacimi pätkami.

Príslušenstvo
Ako príslušenstvo je možne dodať ventily, elektrické vykurovacie tyče s výkonom 150-800 W, madlá na uteráky a závesné vešiačiky. Nie všetky modely je možne vo vykurovacích sústavách použiť pre kombinovane vykurovanie.
Zákazková výrova
Od návrhu až po výrobu...
Keďže sme priamo výrobca a nie len distribútor alebo predajca ponúkame naším zákazníkom aj výrobu radiátorov na zákazku, či už ide o malé zmeny vybraného dizajnu lebo o vytvorenie nového. Postačí jednoduchá skica. Túto spracujeme do 3D vizualizácie a po odsúhlasení dizajnu spustíme výrobu vášho jedinečného radiátora.

V rámci zákazkovej výroby zabezpečujeme nasledovné:

Výroba nového dizajnu
- Výroba na základe návrhu architekta alebo dizajnéra
- Výroba na základe skice, resp. jednoduchého nákresu
- Návrh nového dizajnu podľa typu a štýlu interiéru

Úprava dizajnu a prispôsobenie požiadavkám
- Zmena rozmerov radiátora
- Zmena napájania a prispôsobenie napájania existujúcim prívodom
- Zámena použitých profilov za iné tvarovo podobné profily iných rozmerov
Pri zákazkovej výrobe neplatíte nič naviac v porovnaní so štandardnou výrobou. Podľa rozsahu úprav alebo pri tvorbe dizajnu účtujeme jednorazový poplatok do výšky max. 150,0 €, ktorý je pri výrobe radiátora odpočítaný z ceny radiátora.

©2012 InDom, info@indom.sk